رزومه به ترکی استانبولی | ترکی آذربایجانی
تبلیغ رایگان در سایت azmiaz.org
آموزش درس به درس ترکی آذربایجانی (فایل pdf + فایل صوتی)
چگونه محصول یا خدمات خود را در ترکیه و آذربایجان بفروشیم؟
تولید محتوا و تبلیغ نویسی به زبان ترکی با هدف بازاریابی و صادرات به جمهوری آذربایجان و ترکیه (مشتری‌یابی بین‌المللی)
برنامه کلاس های ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی در تبریز با تدریس مجید عزمی
یک بچه تهرانی چه نیازی به دانستن زبان ترکی استانبولی یا آذربایجانی دارد؟
چگونه ترکی استانبولی | ترکی آذربایجانی را آنلاین یاد بگیریم؟
بهترین روش آموزش ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی به صورت آنلاین
آموزش درس به درس ترکی استانبولی (فایل pdf + فایل صوتی)
تحصیل در ترکیه - کلاس یوس در تبریز 09149173217
آغاز ثبت نام دوره های آمادگی یوس (کنکور دانشگاه های ترکیه برای جذب دانشجویان خارجی) در جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی – مرکز آبرسان تبریز، کوی بزرگمهر
سوابق نویسندگی، مترجمی و تدریس مجید عزمی
خودآموز ترکی استانبولی
جلسات آزاد کتابخوانی و تمرین نوشتن به زبان ترکی استانبولی
چگونه در خانه ترکی استانبولی یاد بگیریم؟
مزایای آموزش آنلاین ترکی استانبولی
ترکی استانبولی، دوره تابستانه، 1398
تدریس ترکی، مجید عزمی، 09149173217
سیزده بدر کجا برویم؟
″Allah mənə bir uşaq verəydi, çolaq, kor, şil olaydı da malım ona qalaydı″
Türk - İslam dünyası çin mallarını nasıl boykot edebilir? Öneriler
دوره های متنوع ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی با تدریس مجید عزمی
ترکستان شرقی
کودک همسری
نسیم تبریز
İranda müşteri bulmak için bazı öneriler ve tavsiyeler
تبلیغات به زبان ترکی، تبلیغ نویسی و تولید محتوای ترکی برای پیدا کردن مشتری خارجی و حضور در بازارهای ترکیه و آذربایجان و کسب درآمد ارزی
راه های کسب درآمد و افزایش درآمد در ایران
آموزش از راه دور ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی
دانستن زبان ترکی و پیشرفت شغلی

دانستن زبان ترکی به خصوص در ایران به پیشرفت شغلی شما کمک شایانی خواهد کرد، زیرا بسیاری از شرکت های ایرانی با شرکت های ترکیه و آذربایجان در ارتباط نزدیک هستند و حتی در بسیاری از موارد شریک تجاری و یا نماینده یکدیگرند و مکاتبات بین آنها به زبان ترکی انجام می شود.

هم اکنون برای تصدی بسیاری از مشاغل دانستن ترکی استانبولی یا ترکی آذربایجانی ضروری است. مثلا در بخش صنایع چاپ، صنایع قبل از چاپ، شرکت های هواپیمایی، آژانس های مسافتی، صنایع نساجی و... دانستن ترکی استانبولی حیاتی است و کسانی که در این حوزه کار می کنند یا خواهند کرد با ندانستن ترکی استانبولی فرصت های شغلی بسیار زیادی را از دست خواهند داد.

برخی از شرکت ها، به خصوص شرکت های هواپیمایی و صنایع نساجی یکی از شروط استخدامی خود را دانستن ترکی استانبولی اعلام می کنند. برخی از کسانی که برای یادگیری ترکی استانبولی به من مراجعه می کنند، می خواهند در شرکت های هواپیمایی و یا آژانس های مسافرتی استخدام شوند.

  

مناسب تجار و بازرگانان و شرکهای ایرانی    نیاز به شناخت بازارها و مطالعه راهکارهای بازاریابی   در کسب سهم بازار کشور هدف   مطالب شامل : کلیاتی در مورد وضع اجتماعی و جغرافیایی و سیاسی و قانونی قوانین سرمایه گذاری مستقیم خارجی ، قوانین مناطق آزاد تجاری صنعتی قوانین کنسولی مراحل راه اندازی یک کسب و کار فرهنگ مذاکره این کشور دیدگاه کلی نسبت به ایران آداب مذاکره تحلیل حرکات بدنی وضعیت تراز تجاری واردات و صادرات ،تعرفه ها و موانع این کشور سرمایه گذاریهای عمده این کشور ...

 

ترکی استانبولی برای شرکت هایی که در زمینه صنایع پیش از چاپ و صنایع چاپ فعالیت می کنند هم اهمیت دارند. در سال گذشته کارمندان یکی از شرکت های صنایع قبل از چاپ برای آموختن ترکی استانبولی به من مراجعه کردند. کاتالوگ های دستگاه ها و ماشین آلات این شرکت ها اغلب به زبان ترکی استانبولی است. علاوه بر این، این شرکت ها کارکنان خود را برای شرکت در دوره های و کارگاه های تخصصی به ترکیه می فرستند. بنابراین چینین افرادی باید به ترکی استانبولی مسلط باشند.

  

اسا مي شركتهاي ارائه دهنده خدمات پشتيباني و خدمات حمل و نقلشرکتهای خدمات مشاوره حقوقی، مالی و بازرگانیبانک اطلاعات و لیست واحدهای تولیدی در زمینه تجهیزات صنعتیبانک اطلاعات و لیست واحدهای تولیدی در زمینه صنایع فلزیبانک اطلاعات و لیست واحدهای تولیدی در زمینه صنایع پوشاکبانک اطلاعات و لیست واحدهای تولیدی و توزیعی در زمینه صنایع شیمیاییبانک اطلاعات و لیست واحدهای تولیدی و توزیعی در زمینه کاغذبانک اطلاعات و لیست واحدهای تولیدی و توزیعی در زمینه ماهیلیست فروشگاه ها و مغازه های پوشاک چرم در شهر باکولیس ...

 

درباره ترکی آذربایجانی باید بگویم که دانستن آن به خصوص برای کسانی که در حوزه های پزشکی، داندانپزشکی، داروسازی، داروخانه، بهداشت و سلامت، صنایع غذایی، صنایع چاپ، صنایع بسته بندی و صادرات خشکه بار و تره بار فعالیت می کنند امتیازی بس سودآور است که با استفاده از می توانند کسب و کار خود را رونق دهند.

بسیاری از بیماریتان ها و کلینیک های تبریز و دیگر شهرهای آذربایجان مترجم ترکی آذربایجانی استخدام کرده اند؛ زیرا بسیاری از مراجعه کنندگان آنان اهالی جمهوری آذربایجان هستند. برخی از آنها دانستن ترکی آذربایجانی را یکی از شرایط (یا لااقل امتیاز) استخدام اعلام می کنند.

 

پیشنهاد می کنم این مطلب را هم از دست ندهید: تأثیر یادگیری زبان دوم در تقویت قدرت مغز


نظرات کاربران

  • نام کامل :
  • آدرس ایمیل :
  • متن نظر :
  • کد امنیتی :
  • نمایش یک کد امنیتی جدید کد امنیتی
  •